Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko projektu wodoGOZowanie na 26 Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.


  • Data: 27.05.2023 11:00 - 27.05.2023 20:00
  • Lokalizacja Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa, Polska (Mapa)

Opis

Tematyka stoiska dotyczyć będzie cyrkularnej gospodarki wodą. Przedstawiona zostanie część teoretyczna oraz makieta dotycząca gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w sektorze wodno-ściekowym na przykładzie zielonych dachów, a także prowadzone będą dyskusje na temat oszczędzania wody i możliwości jej odzysku. Co więcej, po przedstawionej prezentacji i omówieniu makiety, uczestnicy wezmą udział w grze, podczas której odpowiadać będą na pytania związane z zaprezentowaną tematyką. Podczas całego pokazu uczestnicy otrzymają do uzupełniania krzyżówki/quizy/labirynty/rebusy.

Pokaz jest skierowany głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, który zakłada naukę poprzez interaktywne oraz manualne gry i zabawy.

Zapraszamy do strefy Rodzinnej na nasze stoisko!

26. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik odbędzie się 27 maja 2023 r. na PGE Narodowym, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Temat przewodni Pikniku Naukowego: Rewolucje Naukowe.