Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodową Konferencję podsumowującą projekt - Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (CEwater)


  • Data: 22.04.2024 09:00 - 24.04.2024 15:00
  • Lokalizacja Kraków, Polska (Mapa)
  • Więcej informacji: Bielany Water Treatment Plant, Księcia Józefa str. 299, Cracow, Poland

Opis

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji – Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (CEwater), będącej podsumowaniem projektu pt. „Opracowanie kompleksowych rozwiązań odzysku wody i podnoszenie świadomości o kluczowej roli wody w procesie transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)” (akronim wodoGOZowanie w praktyce).

Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia 2024r. w formie stacjonarnej w Krakowie.

Celem Międzynarodowej Konferencji CEwater nt. Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (2024 r.) jest podsumowanie projektu wodoGOZowanie w praktyce, problematyki i sposobów gospodarowania wodą i ściekami, przedstawiania najlepszych praktyk wdrażania GOZ w sektorze gospodarki wodno-ściekowej w ramach rozwiązań organizacyjnych, technologicznych i edukacyjno-informacyjnych.

W programie konferencji przewidziane są prezentacje ustne i posterowe, a także sesje panelowe. Nadesłane streszczenia referatów (w języku angielskim i polskim) zostaną włączone do materiałów konferencyjnych.

Udział w Międzynarodowej Konferencji CEwater jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje nt. konferencji dostępne na stronie internetowej: https://www.cewater.eu/